آجر و بلوک های بتنی سبک


عرشیا دیلمقانی فروردین ۸, ۱۴۰۱ دقیقه مطالعه
iOS 14

آجر و بلوک های بتنی سبک

بلوک جزء مصالح ساختمانی هست که فرآیند تولید آن نسبتا ساده بوده و کیفیت آن متاثر از مصالح دانه ای و پوکه و نحوه تولید و عمل آوری آن هست. در خرید و استفاده از بلوک ها و آجرهای بتنی سبک به نکات زیر توجه کنید:
🔸️ قطعات بصورت پرسی فشرده می‌شوند یا ویبره ای و اگر از سیستم پرسی استفاده می شود با چه میزان فشاری پرس می شوند. بلوک های ویبره ای یا با پرس ضعیف دارای قیمت های کمتر بوده و معمولا این تفاوت کم قیمت بیشتر مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد.
🔸️ نحوه عمل آوری آنها چگونه هست؟
🔸️ آیا مجوزهای استاندارد، مرکز تحقیقات راه و شهرسازی و … را دارند؟
🔸️ موقع بسته بندی بطور مناسب عمل آوری شده و کامل خشک شده باشند.
🔸️ ضخامت جداره های بلوک، شکل کام و زبانه دقت شود.
🔸️ کیفیت بلوک نقش بسیار مهمی در عدم ایجاد ترک های روی نازک کاری دارد و بایستی در انتخاب و خرید آن بسیار دقت شود در غیراینصورت در هنگام بهره برداری شاهد اتفاقات ناخوشایند در معماری خواهید بود.
🔸️ با توجه به تنوع تولیدکنندگان بلوک در شهرها و مناطق مختلف سازندگان تمایل دارند بدون رعایت موارد بالا به دلیل هزینه حمل و بسته بندی بلوک از نزدیک ترین تولید کننده خرید کنند که قطعا در مدت کوتاهی بعد از مصرف مشکلات آن ظاهر خواهد شد.
پنجره به عنوان پلتفرم بزرگ صنعت ساختمان در تامین بلوک با برندهای مختلف و استاندارد با شرایط متنوع بصورت اقساط و تهاتر در کنار سازندگان محترم می باشد.

 

پلتفرم پنجره از معماران و مهندسان محترم با افتخار دعوت می نماید تا در شبکه تامین، خرید و فروش همراه ما باشند. بستر از ما سود برای شما

 

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*