برنامه زنده با موضوع آنچه که باید در مورد خرید و فروش ملک در ترکیه بدانیم


سالار تیموری اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ دقیقه مطالعه
iOS 14

چهارمین قسمت از سری برنامه های RAMP (رمپ)

گروه تخصصی پنجره

برنامه زنده لایو اینستاگرامی رمپ راس ساعت ۲۲ به وقت ایران و ۲۰:۳۰ به وقت ترکیه برگذار شد.

با حضور:

کارشناس برنامه :جناب آقای مهندس شادلو 

مجری برنامه : سالار تیموری

برای مشاهده این برنامه می توانید از بخش زیر وارد اینستاگرام رسمی پنجره شوید.

   بر اساس آمار های رسمی از مراجع ذیصلاح دو کشور ایران و ترکیه ایرانیان دررتبه های بالای خرید املاک و مستغلات را در بین افراد خارجی دارند.
    به طور کلی در سالیان اخیر و بخصوص در بخش خرید املاک و مستغلات مشکلات عدیده ای برای هموطنان عزیز به وجود آمده و با توجه به اینکه قوانین خرید و فروش املاک برای افراد خارجی متفاوت تر از قوانینی است که برای خود مردم ترکیه وضع شده است و سالیانه دستخوش تغییراتی می گردد.
   به خاطر همین مجموعه پنجره که در این خصوص نیز فعالیت دارد تصمیم گرفت امروز در مورد این موضوع مهم برنامه ای به صورت لایو تقدیم شما عزیزان بکند.
   امروز مهمان ویژه ای در برنامه لایو داریم که اطلاعات جامع و مفیدی در مورد املاک برای ما و شما ارائه خواهد داد.

جناب آقای مهندس علی شاد لو

   دارای مدرک کارشناسی عمران که از سال ۹۴ -۸۴ در حوزه راهسازی و عمران و صنایع ساختمان در ایران فعالیت داشتند  و از سال ۱۳۹۴ تا به امروز ساکن شهر استانبول ترکیه هستند و در حوزه کارشناس املاک و مشاوره و در هلدینگ ریمکس فعالیت دارند.
   هولدینگ ریمکس ، یکی از معتبرترین برندهای خرید و فروش ملک  در جهان می باشد که در سال ۱۹۷۳ میلادی تاسیس و در نود و هفت کشور شعبه و فعالیت دارد.
   هولدینگ ریمکس از سال ۱۹۹۷ میلادی نیز در ترکیه آغاز به فعالیت کرد و از سال ۲۰۰۶ میلادی به طور جدی و گسترده تر به طرز شگفت انگیزی محبوب شد.
   هلدینگ ریمکس با دو شعبه  مژده یک و مژده دو که متشکل از شصت و پنج نیروی متخصص در زمینه املاک { مسکونی، تجاری،زمین} و امور حقوقی اقامت در استانبول -ترکیه  در حال فعالیت می باشد.
این مجموعه با بیشترین رضایتمندی از طرف مشتریان، بیشترین موارد فروش ملک در استانبول را در سال های متمادی به خود اختصاص داده است.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*