راهنمای ثبت جویای کار


سالار تیموری اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۰ 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

راهنمای ثبت جویای کار

  • بخش جویای کار یکی از مهمترین بخش های منابع انسانی در سامانه پنجره می باشد.
  • لازم به توضیح می باشد این بخش در جهت ثبت کامل رزومه اشخاص حقیقی و متخصصین حوزه صنعت ساختمان می باشد تا شرکت ها و خدمات گیرندگان به راحتی به تخصص های آنها دسترسی داشته باشند.
  • مجموعه اطلاعاتی که بر اساس اولویت نیاز است توسط شما ثبت شوند شامل موارد زیر می باشد.
    مشخصات فردی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، مدارک و گواهینامه ها، مهارت های نرم افزاری، تسلط شما به زبان های خارجی، توانایی های فردی و شرایطی که برای کار نیاز است .
  • از ویژگی های مهم این بخش این است که در صورت انطباق رزومه ثبتی شما با نیاز شرکت هایی که در بخش آگهی استخدامی ثبت نیاز نموده اند بصورت خودکار این نیاز از طریق پیامک و یا ایمیل ثبت شده در سیستم به شرکت ها ارسال می شود.
تکمیل این بخش از سامانه برای همه متخصصان توصیه می شود چه آن هایی که شاغل می باشند و چه آن هایی که شاغل نیستند و جویای کار می باشند.

 

۱- در ابتدا برای ثبت جویای کار(رزومه شخصی) باید وارد صفحه کاربری خود شده و گزینه جویای کار را انتخاب فرمایید .
  • ۲-سپس در بخش مشخصات فردی اطلاعاتی که با * مشخص شده است را با دقت تکمیل فرمایید و سپس گزینه  ذخیره را انتخاب کنید.
    (نمونه عکس پرسنلی یا همان عکس رسمی ۴*۳ بر اساس استاندارد مقابل می باشد)
۳-سپس با انتخاب سوابق تحصیلی و مشخص کردن اطلاعات مورد نیاز می توان به هرچه بهتر شدن رزومه شخصی خود کمک کرد.شما می توانید مدارک خود را به صورت خوانا و بدون حاشیه و تا خوردگی هم به صورت PDF  و هم به صورت عکس بارگذاری نمایید.
۴-در بخش سوابق شغلی شما می توانید بر اساس موقعیت شغلی فعلی اطلاعات موجود را ثبت کنید.
۴-۱- سپس با انتخاب گزینه ایجاد سابقه جدید سابقه کاری خود را بر اساس موارد خواسته شده ثبت و ذخیره کنید.
۵-در بخش مدارک و گواهینامه ها، می توانید با انتخاب ایجاد گواهینامه ها و یا گزینه ایجاد پروانه اشتغال مدارک خود را ثبت کنید.
۵-۱- در بخش ایجاد گواهینامه، مدارک و گواهی نامه های دریافت شده از مراجع رسمی،مدارک کارآموزی یا باز آموزی و یا سایر مدارک مرتبط به حیطه کاری و مهارتی را به صورت خوانا و بدون حاشیه و تا خوردگی بارگذاری کنید.
۵-۲- همچنین می توانید با انتخاب گزینه پروانه اشتغال فنی به هرچه کامل تر بودن رزومه شخصی خود کمک کنید.
۶-شما می توانید در بخش مهارت های نرم افزاری ،مهارت های که کار با نرم افزار های موجود در لیست را  دارید را  با انتخاب سطح آشنایی و کار مشخص و ثبت کنید. در بخش توضیحات نیز می توانید اطلاعات تکمیلی را به صورت اختیاری ثبت و گزینه افزودن را انتخاب کنید.
۷-شما می توانید در بخش زبان های خارجی ،زبان هایی که به آنها تسلط دارید را انتخاب کرده و سطح خود را مشخص کنید.سپس با زدن دکمه افزودن آنها را به ثبت برسانید.
۸-شما به پر کردن بخش اوانایی های فردی خود و مهارت و شغلتان را به صورت نوشتاری و بر اساس سلیقه شخصی پر کرده تا افرادی به دنبال نیروی انسانی می باشند بیشتر با شما آشنا شود.
۹-می توانید در بخش شرایط شغلی شرایط مطبوع خود را ثبت نمایید
۱۰-در بخش تنظیمات می توانید تنظیمات پروفایل شخصی را شخصی سازی نماید.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*