راهنمای ثبت خدمات فنی و تخصصی


سالار تیموری اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۰ 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

راهنمای ثبت خدمات فنی و تخصصی

  • در سامانه پنجره و در قسمت منابع انسانی بخش مخصوصی برای صاحبان شرکت های تخصصی و مهندسین فعال در عرصه ساخت و ساز به نام خدمات نیروی فنی و متخصص تعبیه شده است که هدف از این کار معرفی خدمات ارائه شده توسط شرکت ها و مهندسین می باشد.
  • شما به عنوان شخص حقیقی(مهندسین) و یا شخص حقوقی(شرکت ها) می توانید فعالیت های تخصصی خود را در این بخش ثبت و معرفی کنید تا کسانی که به دنبال خدمات ارائه شده توسط شما هستند با جستجو در قسمت بخش جستجو به شما و شرکت های شما و خدمات تخصصی ارائه شده توسط شما دسترسی پیدا کنند.
  • دقت شود که ثبت خدمات در این بخش دارای سه مرحله مهم می باشد که دو قسمت اول برای ثبت خدمات و معرفی فعالیت ها و خدمات ارائه شده الزامی می باشد و بایستی حتما پر شده و تکمیل گردد. قسمت سوم هم با توجه به اختیاری بودن ولی درجهت بیان بهتر فعالیت ها و مهارت و توانمندی ارائه شده قابل دسترس برای خدمات گیرندگان بهتر است تکمیل شود.

۱-ابتدا وارد بخش خدمات نیروی ماهر شوید.

۲سپس در بخش اطلاعات شرکت، اطلاعات شخصی(اشخاص حقیقی) و اطلاعات ثبتی(اشخاص حقوقی) را به صورت کامل  ثبت نمایید.
ثبت اطلاعات در بخش هایی که با * مشخص شده اند الزامی می باشد.
(نمونه عکس پرسنلی یا همان عکس رسمی ۴*۳ بر اساس استاندارد مقابل می باشد)(برای اشخاص حقیقی)
(ثبت لوگوی شرکت و یا مهر شرکت به صورت کامل و مشخص)(برای اشخاص حقوقی)
۳در بخش خدمات فنی و مهندسی و انتخاب گزینه ایجاد خدمات جدید می توانید به صورت کامل و نوشتاری تمامی مشخصات خدمات و تخصص های قابل ارائه خود را  ثبت کنید.این کار باعث می شود افراد بیشتری با شما و خدمات تخصصی ارائه شده توسط شما آشنا شوند و با شما همکاری کنند.
لذا تکمیل مواردی که با * مشخص شده اند الزامی می باشد.
۴-شما در بخش مدارک و گواهینامه ، می بایست مدارک و گواهی نامه های فنی و مهندسی خود را که از مراکز رسمی دریافت نموده اید را به صورت خوانا و بدون حاشیه و تا خوردگی بارگذاری و  با مشخص کردن عنوان و توضیحات لازمه ثبت کنید.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*