راهنمای ثبت خدمات نیروی ماهر


سالار تیموری اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۰ 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

راهنمای ثبت خدمات نیروی ماهر

  • بخش ثبت خدمات نیروی ماهر مخصوص اشخاصی با حرفه های : نقاش، بنا، جوشکار، آرماتوربند و … می باشند.
  • لذا سامانه پنجره به خاطر هر چه بیشتر دیده شدن توانایی های این اشخاص و نشان دادن این افراد در جامعه منابع انسانی قسمتی  با عنوان (بخش نیروی ماهر) برای معرفی این اشخاص در نظر گرفته شده است.
  • شما می توانید خدمات و مهارت های شخصی و کاری خودتان را در این بخش ثبت و معرفی نماید تا اشخاصی که خدمات مورد نیازشان هم ردیف با خدمات ارائه شده توسط شما می باشد می باشند می توانند با جستجو در قسمت بخش جستجو به شما و خدمات شما دسترسی پیدا می کنند.
  • دقت کنید که ثبت خدمات در این بخش دارای دو مرحله مهم هست که می بایستی حتما آن دو مرحله را کامل و دقیق تکمیل کنید تا خدمات ارائه شده توسط شما قابل دسترس و مشاهده برای خدمات گیرندگان باشد و بتوانند راحت به شما و خدمات و مهارت های شما شما داشته باشند.
۱-ابتدا وارد بخش خدمات نیروی ماهر شوید.
۲-سپس در بخش اطلاعات نیروی ماهر اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل  ثبت نمایید
ثبت اطلاعات در بخش هایی که با * مشخص شده اند الزامی می باشد.
(نمونه عکس پرسنلی یا همان عکس رسمی ۴*۳ بر اساس استاندارد مقابل می باشد)
۳-در بخش خدمات نیروی ماهر و انتخاب گزینه ایجاد خدمات جدید می توانید به صورت کامل و نوشتاری تمامی مشخصات کاری که در آن ماهر می باشید را ثبت کنید.این کار باعث بیشتر دیده شدن وآشنایی بیشتر با حرفه و مهارت شما می باشد.
تکمیل مواردی که با * مشخص شده اند الزامی می باشد.
۴-شما در بخش مدارک و گواهینامه ،شما می بایست در صورت وجود مدارک و گواهینامه ها، مدارک و گواهی نامه های دریافت شده از مراجع رسمی،مدارک کارآموزی یا باز آموزی و یا سایر مدارک مرتبط به حیطه کاری و مهارتی را به صورت خوانا و بدون حاشیه و تا خوردگی بارگذاری و ثبت کنید.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*