صنایع شیمیایی BEDUMIX


سالار تیموری مهر ۲۹, ۱۴۰۰ 10 دقیقه مطالعه
iOS 14

صنایع شیمیایی BEDUMIX با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و با تکیه بر دانش فنی متخصصان، محصولات مختلف خود را در راستای سبک سازی، صنعتی سازی و بهینه سازی ارائه مینماید.

مجموعه بر این باور است که بتواند در راستای ارائه محصولات نوین ساختمانی و انواع ملات های خشک سهم خود را در حفظ منابع طبیعی، محیط زیست و منابع آبی به انجام برساند. کیفیت و مرغوبیت محصولات این مجموعه برای رضایتمندی مشتریان از اهم اولویت هاست.
  1. معرفی و اهداف:
   صنایع شیمی ساختمانی بدومیکس با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و با تکیه بر دانش متخصصان با تجربه محصولات خود را در راستای صنعتی سازی ، سبک سازی و بهینه سازی مصرف ارائه می نماید .
   این مجموعه بر این باور است که بتواند در جهت ارائه ی محصولات نوین ساختمانی و انواع ملات های خشک سهم خود را در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و همچنین منابع و ذخایر آبی به انجام برساند .رعایت کیفیت و مرغوبیت محصولات این مجموعه جهت رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان محترم از مهم ترین اولویت های این مجموعه به شمار میرود .
   امور پژوهشی و تحقیقاتی در صنایع شیمی ساختمان ، ما را بر این باور رسانیده که هر ساله بتوانیم با ارائه محصولات جدید در ساخت ساز های نوین گام جدیدی برداریم.
تامین نیازهای فعالان بخش ساختمان ، مهندسین ، انبوه سازان و فعالان بخش مسکن با ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه از دیگر اهدف این مجموعه می باشد .
رضایت حداکثری مشتریان و مصرف کنندگان محترم محصولات بدومیکس ما را بر این باور رسانیده که تیم فنی و متخصص در خدمت مخاطبان محترم باشد.
  1. محصولات و خدمات:
   چسب کاشی و سرامیک، سنگ و پرسلان، انواع بندکشی های رنگی، چسب هبلکس، چسب پلی استایرن، انواع سخت کننده رویه بتن و همچنین از فضاهای مرتبط با صنعت بتن از جمله چسب بتن، انواع روان کننده ها و نیز نسل های جدید عایق کاری پایه سیمانی دو جزِئی و تک جزئی و انواع ملات های ترمیم بتن را در سبد محصولات خود دارد.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*