مصاحبه تیم سامانه پنجره با صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان غربی


سالار تیموری آبان ۱۶, ۱۴۰۰ 30 دقیقه مطالعه
iOS 14

در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و در حمایت از تولید کنندگان و خدمات دهندگان محصولات بومی و ساخت داخل و همچنین معرفی آن ها، برنامه ای با نام ((ایران ساخت)) در مرکز صدا و سیمای استان آذربایجان غربی تولید و پخش می شود.

   سامانه جامع صنعت ساختمان با نام تجاری ((پنجره)) فعالیت خود را در راستایی معرفی و ارائه خدمات آنلاین فروشگاهی به تمامی تولید کنندگان محصولات ساختمانی و عرضه کنندگان آن ها شروع کرد.
لذا با توجه به موفقیت های سریع و بزرگ این سامانه و مجموعه های آن در بخش بزرگ صنعت ساختمان و نیاز به معرفی بیشتر فعالیت های اسن سامانه در کشور و در مجاری سمعی و بصری سازندگان برنامه ایران ساخت (صدا و سیمای مرکز ارومیه) تصمیم گرفتند با عوال اجرایی این سامانه مصاحبه کرده و طی یک برنامه ای به معرفی اکوسیستم سامانه و قابلیت های آن بپردازند.
لذا در این قسمت مصاحبه تیم سامانه با برنامه ایران ساخت را مشاهده خواهید کرد.

معرفی مصاحبه شوندگان

 
جناب آقای دکتر بهرنگ دیلمقانی به عنوان ریاست محترم هیئت مدیره سامانه پنجره و همچنین بنیان گذار این مجموعه در اول برنامه به صورت مفصل و کامل در مورد مجموعه، نحوه و دلایل پیدایش این مجموعه را بیان می کنند.

سرکار خانم نسرین یوسفی به عنوان مدیر عاملی و رییس بخش حقوقی مجموعه پنجره در این مصاحبه در مورد فرآیندها،اهداف پیش رو و فعالیت های مجموعه توضیحاتی ارائه نموده اند.

جناب آقای دکتر مددیار به عنوان سر تیم بخش IT و طراحی سامانه پنجره در این مصاحبه به تشریح اکوسیستم و مسائل فنی سامانه پنجره پرداختند.

جناب آقای سالار تیموری به عنوان مدیر بخش فنی(IT) پنجره مگ و همچنین تولید محتوای این مجموعه در باره اهداف فعلی و پیش رو نیز توضیحاتی ارائه نموده است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*