گروه تجاری صنعتی بومرنگ


سالار تیموری آبان ۱۱, ۱۴۰۰ 18 دقیقه مطالعه
iOS 14

گروه تجاری صنعتی بومرنگ فعالیت خود را در زمینه صنعت ساختمان،از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود و با بهره گیری از کادری مجرب در پی ارائه مرغوب ترین کالاها ، از معروفترین برندهای دنیا به مشتریان خود بوده است.

سامانه پنجره به عنوان سامانه جامع فروشگاهی مصالح و تجهیزات ساختمانی مفتخر است تا در کنار فروش و تامین تمامی نیاز های افراد ، در سری مطالبی که در پنجره مگ منتشر خواهد شد مصالح و محصولاتی را که در سایت به فروش می روند را معرفی نمایید.

   این شرکت در ابتدا کالاهای وارداتی خود را با برند S.V.A.D ارائه نمود و پس از دستیابی به موفقیت های چشمگیر در این عرصه و به منظور بهره بردن از نامی کاملا ایرانی با نام تجاری لیراپارس به فعالیت خود ادامه داد.در سال ۱۳۸۸ شرکت لیراپارس به منظور بهره بردن از استعداد بومی و توان تولید ملی، اولین کارخانه تولید کابینت های تمام pvc کشور را ،در مساحتی ۱۰.۰۰۰ متری با توان تولید۲۰۰.۰۰۰ واحد در سال راه اندازی نمود.
   در سال ۱۳۹۱ مدیریت مجموعه پیرو امر مشتری مداری نام بومرنگ را برگزید تابا ارائه کیفیت برتر و تامین امنیت خاطر مشتریان باتکیه بر تکنولوژی روز دنیا و تجربه مهندسین مجرب و با رویکرد استفاده از باکیفیت ترین مواد مصرفی در زمینه تولید و تامین محصولات بهداشتی ساختمان پیام آور آرامش و اطمینان برای مردم ایران زمین باشد.در ادامه بومرنگ به منظور تکمیل سبد خدماتی خود ،در سال ۱۳۹۵ با اخذ استاندارد ملی شیرآلات بهداشتی اهرمی، با اختصاص مساحت ۵۰۰۰ متر قدم به عرصه تولید شیرآلات بهداشتی نهاد تا در این زمینه نیز همانند گذشته با بالاترین سطح کیفیت ، همراه مورد اعتماد شما باشد.گروه صنعتی-تجاری بومرنگ با تکیه بر اصول مشتری مداری و بهبود مستمر کیفیت موفق به دریافت ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵گردید.امید است محصولات بومرنگ زیبایی بخش خانه های شما باشد.

مجموعه محصولات ارائه شده مجموعه گروه تجاری صنعتی بومرنگ

شیرآلات روشویی بومرنگ

شیرآلات روشویی برند بومرنگ بیش از ۷۰ مدل جذاب، متنوع و مقرون به صرفه دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ شیرآلات را با سبک و دیزاین آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

شیر آشپزخانه بومرنگ

شیرآلات آشپزخانه برند بومرنگ بیش از ۱۰۰ مدل جذاب، متنوع و مقرون به صرفه دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ شیرآلات را با سبک و طراحی آشپزخانه خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

شیرآلات ست بومرنگ

شیرآلات روشویی برند بومرنگ بیش از ۷۰ مدل جذاب، متنوع و مقرون به صرفه دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ شیرآلات را با سبک و دیزاین آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

علم دوش بومرنگ

علم دوش برند بومرنگ مدلهای جذاب، متنوع و مقرون به صرفه ای دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ علم دوش را با سبک و طراحی حمام و سرویس بهداشتی خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

شیرآلات حمام بومرنگ

شیر حمام برند بومرنگ بیش از ۷۰ مدل جذاب، متنوع و مقرون به صرفه دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ شیرآلات را با سبک و طراحی سرویس بهداشتی خانه خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

شیر توالت بومرنگ

شیر توالت برند بومرنگ بیش از ۷۰ مدل جذاب، متنوع و مقرون به صرفه دارد که به راحتی می توانید مدل و رنگ شیرآلات را با سبک و طراحی خانه خود هماهنگ سازید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

پروژه ها

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*