آینه های هوشمند؟کاربرد و مزایا


شرکت هوشمند سازی شرکت هوماذ تیر ۱۳, ۱۴۰۰ 13 دقیقه مطالعه
iOS 14

آینه هوشند یک آینه معمولی است که در زمان های مورد نیاز، تمام یا بخشی از آن تبدیل به یک نمایشگر LCD می شود. این نمایشگر می تواند محتواهای مختلفی نظیر ویدئو، عکس، ساعت و تاریخ، نوت ها، زمان قرار های حضوری و … را به شما نمایش دهد.

   آینه هوشمند همچنین توانایی دارد که از طریق تلفن همراه شما کنترل گردد و موضوعات مختلفی که مورد نظر شما می باشد را منعکس نماید.
   همچنین شما می توانید ایمیل ها، لیست تماس ها و هرگونه اطلاعات مورد نیاز خود را درون آینه هوشمند و جادویی خود مشاهده نمایید. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته اینترنت اشیا به وجود آمده و توانایی شخصی سازی در هر سطحی را دارا می باشد.
   این آینه ها همچنان که می توانند اعلان های مختلفی را به شما نمایش دهند یک آینه معمولی نیز هستند و تصویر شما را به خوبی بازتاب می دهند.

آینه های هوشمند چه امکاناتی دارد؟

   این سیستم پیشرفته می تواند از یک آینه معمولی به همراه یک نمایشگر تا یک سیستم پیشرفته و جتی کنترل کننده خانه هوشمند نیز تغییر نماید. آینه های هوشمند، می توانند به دستیار های صوتی متصل شوند و عملکرد های خانه هوشمند مبتنی بر اینترت اشیا شما را کنترل کنند.
   همچتین این سیستم می تواند به دوربین های تشخیص دهنده چهره مجهز شوند و اطالاعات را فقط به شما یا اعضایی که شما برای این سیستم تعریف می کنید نمایش دهد.
   نورهای دکوراتیو پشت قاب و قاب های متنوع از دیگر ویژگی های این تچهیزات ویژه خانه های هوشمند هستند.
   همچنین در نسخه پیشرفته این آینه ها، نمایشگر عادی تبدیل به یک پنل لمسی شده و شما یک آینه لمسی خواهید داشت که می توانید از طریق تاچ پنل آن را کنترل نمایید.
   همان گونه که آینه ها کاربردهای فراوانی را دارا هستند، این آینه های جادویی نیز می توانند در محیط های مختلفی نظیر خانه ها به عنوان آینه اتاق خواب، آینه حمام و همچنین آینه فروشگاه های مختلف نظیر لباس فروشی ها، طلا و جواهرات فروشی، آرایشگاه ها، ویترین مغازه ها، مطب های پزشکی و دندان پزشکی و … مورد استفاده قرار گیرند. آینه های هوشمند می توانند به صورت تعاملی طراحی و ساخته شوند تا تنها در زمان های مورد نیاز نمایشگر آن ها روشن گردد و باعث شگفت زدگی استفاده کنندگان قرار گیرد.
   آینه های هوشمند همچنین می توانند در آسانسورها استفاده شوند. ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری با شخصی سازی اطلاعات مورد نمایش بر روی این سیستم می توانند از امکانات بی نظیر و شگفت انگیز این تکنولوژی پیشرفته استفاده نمایند.
   در فروشگاه ها یا پاساژ های بزرگ این آینه/نمایشگر ویژه می تواند علاوه بر موضوعات عمومی نظیر ساعت و آب و هوا و اخبار روزناه، بخشی را به نمایش فیلم های تبلیغاتی اختصاص دهد و باعث ایجاد درآمد زایی از طریق تبلیغات برای این مجموعه ها گردد.
    در ساخت این آینه های جادویی، از تکنولوژی های پیشرفته اینترنت اشیا و ابر کامپیوترهای تک کاناله استفاده می شود. همچنین از نمایشگرهای با کیفیت در ابعاد مختلف در ساخت آن ها استفاده می شود. این نمایشگر ها همچنین می توانند به صورت تاچ پنل نیز باشند تا آینه ها از طریق تاچ کنترل شوند.
   این آینه ها ضد رطوبت و ضد آب هستند و توانایی استفاده از آن ها در محیط های مرطوب نظیر استخرها، حمام و سالن های ورزشی نیز وجود دارد.
   همچنین میتوان آن ها را به صورت ضد بخار تولید کرد تا از بخار کردن و کدر شدن صفحه آن ها نیز جلوگیری شود
   این سیستم توانایی اتصال به ساختمان هوشمند هوماذ را نیز دارا می باشد. این موضوع به این معنی است که ساختمان تمام هوشمند شما می تواند از طریق دستیار صوتی های معروف جهان نظیر گوگل اسیستنت، آلکسا و سیری و از طریق آینه هوشمند کنترل شود.کافی است به آینه خود دستور دهید تا پرده های هوشمند کنار روند، سیستم تهویه هوشمند روشن یا خاموش شود، روشنایی و نور هوشمند خود را کنترل کنید.
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*